Zadzwoń: 661 331 551

Cybanty / Obejmy do rur kabłąkowe

1,89  (Zawiera podatek)
+
1,92  (Zawiera podatek)
+
1,92  (Zawiera podatek)
+
1,92  (Zawiera podatek)
+
1,98  (Zawiera podatek)
+
2,04  (Zawiera podatek)
+
2,35  (Zawiera podatek)
+
2,42  (Zawiera podatek)
+
3,08  (Zawiera podatek)
+
2,73  (Zawiera podatek)
+
3,25  (Zawiera podatek)
+
3,51  (Zawiera podatek)
+
3,57  (Zawiera podatek)
+
3,77  (Zawiera podatek)
Na zamówienie
4,69  (Zawiera podatek)
+
4,72  (Zawiera podatek)
+
6,29  (Zawiera podatek)
+
4,90  (Zawiera podatek)
+
5,26  (Zawiera podatek)
+
5,26  (Zawiera podatek)
+
5,65  (Zawiera podatek)
+
7,01  (Zawiera podatek)
+
7,97  (Zawiera podatek)
+
9,95  (Zawiera podatek)
+
11,24  (Zawiera podatek)
+
8,89  (Zawiera podatek)
+
10,09  (Zawiera podatek)
+
10,09  (Zawiera podatek)
+
10,09  (Zawiera podatek)
+
10,57  (Zawiera podatek)
+

Cybanty o owalnym profilu zagięcia. Możliwość wykonania niestandardowych cybantów. Jako producent możemy dostarczyć niestandardowe cybanty i łączniki. Jeżeli nie udało Ci się odnaleźć jakiegoś rozmiaru lub kształtu cybanta to zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Cybant do rur

Oferujemy wysokiej jakości cybanty kabłąkowe wykonywane według standardowych parametrów lub zgodnie z dostarczoną przez Państwa specyfikacją. Jesteśmy producentem sprzedawanych cymbantów, więc gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji. Zastosowanie cybantów kabłąkowych to przede wszystkim unieruchamianie oraz mocowanie rur i prętów. Do ich największych zalet należą uniwersalność, łatwość montażu oraz demontażu, a także wysoka niezawodność.

Cybanty do rur wykorzystywane są przez rozmaite branże, od budownictwa aż po rolnictwo. Stosuje się je z powodzeniem w wielu gałęziach przemysłu. Bardzo często używa się ich do montowania masztów antenowych. Wszystkie produkty dostarczamy wraz z niezbędnymi nakrętkami oraz podkładkami, a także każdy z nich zabezpieczonyjestocynkiem galwanicznym przed korozją. Cybanty do rur posiadają certyfikaty potwierdzające ich parametry techniczne.

Wytrzymałe cybanty kabłąkowe

Każdy sprzedawany przez nas cybantdo rur wykonano z najlepszej jakościowo stali. Dzięki temu odznaczają się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi – są odporne na skrajne temperatury oraz działanie niesprzyjających czynników środowiskowych czy substancji chemicznych. Wybierając cybanty do rur nierdzewne należy kierować się maksymalną oraz minimalną średnicą elementu, na którym mają być zamontowane. W przypadku niewłaściwego dopasowania obejmy nie spełnią swojego zadania, narażając instalację czy maszynę na uszkodzenia.

Jeżeli nie są Państwo pewni, jaki rozmiar cybantów kabłąkowych jest potrzebny, zachęcamy do skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta, nasi specjaliści doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania.