Zadzwoń: 661 331 551

Cybanty typ D / Antenowe

1,93  (Zawiera podatek)
+
2,07  (Zawiera podatek)
Na zamówienie
1,93  (Zawiera podatek)
+
2,32  (Zawiera podatek)
+
2,46  (Zawiera podatek)
+
2,83  (Zawiera podatek)
+
2,88  (Zawiera podatek)
+
2,94  (Zawiera podatek)
+
3,12  (Zawiera podatek)
+
3,20  (Zawiera podatek)
+
3,10  (Zawiera podatek)
Na zamówienie
3,41  (Zawiera podatek)
+

Cybanty o trójkątnym profilu zagięcia. Możliwość wykonania niestandardowych cybantów. Jako producent możemy dostarczyć niestandardowe cybanty i łączniki. Jeżeli nie udało Ci się odnaleźć jakiegoś rozmiaru lub kształtu cybanta to zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Cybanty antenowe

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą cybantów antenowych o specyficznym trójkątnym profilu zagięcia. Sprzedawane przez nas elementy wykorzystywane są z powodzeniem w wielu sektorach gospodarki – wykonujemy cybanty zgodnie z określonymi standardami lub na indywidualne życzenie, według dostarczonych przez Państwa założeń. Cybanty antenowe, zgodnie ze swoją nazwą, służą do montowania masztów antenowych, ale nie jest to ich jedyne zastosowanie.

Wykonane z najwyższej jakości stali uchwyty antenowe cybant posiadają doskonałe właściwości wytrzymałościowe. Są chronione przed korozją za pomocą ocynkowanej powłoki i posiadają wszelkie wymagane atesty oraz certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Każdy cybant antenowy jest przez nas dokładnie sprawdzany i poddawany rygorystycznym testom, zanim trafi do sprzedaży. Dzięki temu gwarantujemy naszym Klientom produkty w pełni bezpieczne o przewidywalnych właściwościach.

Tanie cybanty antenowe

Jako producent sprawujemy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, więc możemy zapewnić krótkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Uchwyt antenowy cybant dostarczamy ze wszystkimi potrzebnymi podkładkami oraz nakrętkami. Dzięki tym elementom można z łatwością wzmacniać połączenia i tworzyć złożone stabilne konstrukcje. Niezwykle ważną kwestią jest odpowiedni dobór cybantów antenowych pod konkretne warunki. Tylko właściwe dopasowanie elementów gwarantuje ich prawidłową pracę. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.