Systemy mocowań: Cybanty, Haki, Liny, Kotwy...

Cybanty typ D / Antenowe

Cybanty o trójkątnym profilu zagięcia. Możliwość wykonania niestandardowych cybantów. Jako producent możemy dostarczyć niestandardowe cybanty i łączniki. Jeżeli nie udało Ci się odnaleźć jakiegoś rozmiaru lub kształtu cybanta to zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Cybanty antenowe

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą cybantów antenowych o specyficznym trójkątnym profilu zagięcia. Sprzedawane przez nas elementy wykorzystywane są z powodzeniem w wielu sektorach gospodarki – wykonujemy cybanty zgodnie z określonymi standardami lub na indywidualne życzenie, według dostarczonych przez Państwa założeń. Cybanty antenowe, zgodnie ze swoją nazwą, służą do montowania masztów antenowych, ale nie jest to ich jedyne zastosowanie.

Wykonane z najwyższej jakości stali uchwyty antenowe cybant posiadają doskonałe właściwości wytrzymałościowe. Są chronione przed korozją za pomocą ocynkowanej powłoki i posiadają wszelkie wymagane atesty oraz certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Każdy cybant antenowy jest przez nas dokładnie sprawdzany i poddawany rygorystycznym testom, zanim trafi do sprzedaży. Dzięki temu gwarantujemy naszym Klientom produkty w pełni bezpieczne o przewidywalnych właściwościach.

Tanie cybanty antenowe

Jako producent sprawujemy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, więc możemy zapewnić krótkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Uchwyt antenowy cybant dostarczamy ze wszystkimi potrzebnymi podkładkami oraz nakrętkami. Dzięki tym elementom można z łatwością wzmacniać połączenia i tworzyć złożone stabilne konstrukcje. Niezwykle ważną kwestią jest odpowiedni dobór cybantów antenowych pod konkretne warunki. Tylko właściwe dopasowanie elementów gwarantuje ich prawidłową pracę. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

2,29 
(Zawiera podatek)
Na zamówienie
2,46 
(Zawiera podatek)
+
2,29 
(Zawiera podatek)
+
2,76 
(Zawiera podatek)
+
2,93 
(Zawiera podatek)
+
3,37 
(Zawiera podatek)
+
3,42 
(Zawiera podatek)
+
3,50 
(Zawiera podatek)
+
3,71 
(Zawiera podatek)
Na zamówienie
3,81 
(Zawiera podatek)
+
3,69 
(Zawiera podatek)
+
4,05 
(Zawiera podatek)
+