Systemy mocowań: Cybanty, Haki, Liny, Kotwy...

Pręty gwintowane z gwintem trapezowym czarne

Złącza śrubowe z gwintem trapezowym, czarne.

Poniżej oddajemy do Państwa dyspozycji czarne pręty z gwintem trapezowym, które dzięki mnogości opcji uwzględnionych w naszym asortymencie, będą mogły zostać zastosowane w ramach bardzo rozmaitych realizacji. Poszczególne z nich mogą różnić się od siebie przede wszystkim dwoma podstawowymi cechami. Pierwszą z nich są wymiary, standardowo mogące przyjąć wartości z zakresu od zaledwie Tr 10 x 1000 do nawet Tr 50 x 1000. Drugą jest natomiast skok gwintu mieszczący się w przypadku produktów z niniejszej podkategorii w przedziale od 3 do 8.

Dzięki opisanej różnorodności odszukanie przez Państwo pręta trapezowego o parametrach ściśle odpowiadających specyfice określonej realizacji, powinno być zadaniem wyjątkowo prostym. W przypadku jednak chęci uzyskania pomocy w tym procesie, gorąco zachęcamy do kontaktowania się z naszymi doradcami.

Pręt gwintowany trapezowy od Metmet – właściwości

Każdy pręt trapezowy z naszego asortymentu cechuje się wysokim współczynnikiem wytrzymałości, a także wykonaniem z dobrej jakościowo stali C15. Zabezpieczeniem antykorozyjnym jest tutaj z kolei czarna szpilka nierdzewna. Ponadto wszystkie wyroby udostępnione poniżej opatrzone są również klasą własności mechanicznych w wysokości 5.8 oraz licznymi certyfikatami potwierdzającymi ich solidność. W przypadku naszych czarnych prętów trapezowych jest to m.in. certyfikat jakości CE, a także atesty potwierdzające zgodność z normami DIN 975 oraz 976.

Do czego można zastosować nasz pręt z gwintem trapezowym?

Optymalne parametry fizyczne i duża różnorodność asortymentowa naszych prętów trapezowych sprawiają, że można zastosować je w bardzo rozmaitych realizacjach budowlanych i konstrukcyjnych, obejmujących np.:

– zespalanie ze sobą metalowych oraz drewnianych elementów stanowiących części składowe dachów,

– podwieszanie rozmaitego rodzaju konstrukcji budowlanych,

– modernizowanie oraz tworzenie od podstaw instalacji hydraulicznych, klimatyzacyjnych czy dowolnych innych rurowych i przewodowych,

– wykonywanie szalunków.

Co ważne dzięki ich wysokiej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne pręty gwintowane trapezowe od Metmet świetnie sprawdzą się zarówno przy projektach stosunkowo prostych, jak i w ramach przedsięwzięć ponadprzeciętnie skomplikowanych i wymagających.

25,58 
(Zawiera podatek)
+
25,58 
(Zawiera podatek)
+
39,36 
(Zawiera podatek)
+
44,28 
(Zawiera podatek)
+
57,07 
(Zawiera podatek)
+
71,24 
(Zawiera podatek)
+
84,62 
(Zawiera podatek)
+
98,60 
(Zawiera podatek)
+
145,63 
(Zawiera podatek)
+
157,44 
(Zawiera podatek)
+
132,80 
(Zawiera podatek)
+
224,35 
(Zawiera podatek)
+
200,74 
(Zawiera podatek)
276,93 
(Zawiera podatek)
Bestsellery