Zadzwoń: 661 331 551

Pręty gwintowane

6,94  (Zawiera podatek)
+
8,06  (Zawiera podatek)
+
13,21  (Zawiera podatek)
+
16,31  (Zawiera podatek)
+
14,37  (Zawiera podatek)
+
24,80  (Zawiera podatek)
+
23,62  (Zawiera podatek)
+
32,57  (Zawiera podatek)
+
37,59  (Zawiera podatek)
+
48,25  (Zawiera podatek)
+
53,14  (Zawiera podatek)
+
76,09  (Zawiera podatek)
+
83,34  (Zawiera podatek)
+
98,40  (Zawiera podatek)
+
124,28  (Zawiera podatek)
+
154,49  (Zawiera podatek)
Na zamówienie
276,93  (Zawiera podatek)
Na zamówienie
3,03  (Zawiera podatek)
Na zamówienie
5,17  (Zawiera podatek)
+
7,85  (Zawiera podatek)
+
16,24  (Zawiera podatek)
+
20,74  (Zawiera podatek)
Na zamówienie
31,76  (Zawiera podatek)
Na zamówienie
30,01  (Zawiera podatek)
+
39,85  (Zawiera podatek)
Na zamówienie
44,77  (Zawiera podatek)
+
63,96  (Zawiera podatek)
+
82,19  (Zawiera podatek)
+
12,92  (Zawiera podatek)
Na zamówienie
15,84  (Zawiera podatek)
Na zamówienie

Pręty gwintowane główne zastosowanie znajdują przy podwieszaniu elementów budowlanych, przy łączeniu szalunków oraz przy łączeniu więźby dachowej. Jesteśmy jednym z największych producentów prętów gwintowanych w kraju. Nasze pręty posiadają aprobaty techniczne ITB. Dostarczamy pręty czarne, ocynkowane, w podwyższonych klasach wytrzymałościowych z gwintami metrycznymi, drobnozwojnymi i trapezowymi.

Oferujemy pręty gwintowane czarne, a także ocynkowane ogniowo i galwanicznie, dostępne w podwyższonych klasach wytrzymałościowych. Proponujemy pręty z gwintem trapezowym, drobnozwojnym oraz metrycznym. Nasz asortyment obejmuje artykuły o różnych parametrach, m.in. kilku średnicach i skokach gwintu, wartościach siły zrywającej czy wytrzymałości na rozciąganie. Wykonujemy je w wersjach o długości 1, 2 albo 3 metrów, w zależności od zapotrzebowania Klienta. W sprzedaży mamy pręty gwintowane budowlane dostępne w jednej z trzech podstawowych klas własności mechanicznych: 5.8, 8.8 i 10.9. Występują one w wersjach z lewym lub prawym kierunkiem gwintu, średnicach od 3 do 60 mm oraz skokach gwintu z przedziału 0,5-9 mm. Tak bogaty wybór pozwala na łatwe dopasowanie wyrobów do rozmaitych potrzeb.

Zapewniamy bardzo rozbudowany asortyment produktowy. W ramach naszej standardowej oferty proponujemy pręty z gwintem o bardzo szerokim zakresie właściwościowym i wymiarowym. Oferujemy klasyczne czarne łączniki śrubowe bez powłok ochronnych, a także znacznie wytrzymalsze pręty ocynkowane oraz nierdzewne, które są rekomendowane do używania w środowiskach szczególnie korodujących. Jako doświadczony producent prętów gwintowanych DIN 975, DIN 976 możemy również wykonać artykuły o niestandardowych wymiarach i właściwościach.

Gwarantujemy najwyższą jakość i funkcjonalność dostępnych wyrobów. Nasze pręty gwintowane posiadają aprobaty techniczne ITB. Zostały wykonane z precyzją z wysokiej klasy materiałów. Do produkcji wykorzystujemy, zależnie od przeznaczenia prętów, m.in. stal kwasoodporną, nierdzewną lub węglową. Dostępne artykuły wyróżniają się solidnością i trwałością, co pozwala na ich używanie w trudnych warunkach. Cechują się ponadprzeciętną odpornością na odkształcenia i obciążenia oraz względnie niewielkim ciężarem w stosunku do zapewnianych właściwości wytrzymałościowych.

Pręt gwintowany znajduje zastosowanie w budownictwie, pracach wykończeniowych albo konstrukcyjnych, m.in. przy łączeniu więźby dachowej, szalunków oraz podwieszaniu elementów budowlanych, w tym sufitów. Sprawdzi się także w montażu instalacji hydraulicznej, elektrycznej czy wentylacyjnej, jak również mocowaniu korytek instalacyjnych i tras kablowych. Artykuły bywają też używane do kotwienia części za pomocą kotew chemicznych oraz innych pracach konstrukcyjnych. Można je wykorzystywać w dowolnego rodzaju konstrukcjach, nawet tych najbardziej skomplikowanych. Stanowią stabilny element silnie zespalający poszczególne części.