Systemy mocowań: Cybanty, Haki, Liny, Kotwy...

Nakrętki motylkowe

Nakrętki motylkowe służą do ręcznego przykręcania, bez użycia narzędzi. Wykorzystywane w łączeniach nie narażanych na duże naprężenia.

Nakrętka motylkowa lub inaczej skrzydełkowa to komponent zaciskowy, stanowiący jedno z najpopularniejszych rozwiązań, umożliwiających łączenie różnorakich konstrukcji. Za sprawą swojej budowy pozwalają zamocować je bez potrzeby korzystania z żadnych narzędzi. Dzięki temu nakrętka skrzydełkowa jest wyjątkowo prosta w zastosowaniu – do dokręcenia wystarczy użyć jedynie palców. Sprawia to, że stanowią one jedne z najbardziej uniwersalnych elementów zaciskowych, znajdujące zastosowanie zarówno przy konstrukcji złożonych maszyn i mechanizmów, jak i w domowych warsztatach.

W asortymencie sklepu Metmet znaleźć można nakrętki motylkowe w najpopularniejszych formatach M4-M10, jednak jesteśmy w stanie na specjalne zamówienie zaproponować je również w niestandardowych wielkościach. Wykonujemy je z wysokiej jakości stali ocynkowanej – wytrzymałej oraz odpornej na działanie korozji.

Zapraszamy do zapoznania się z całością asortymentu oferowanego za sprawą naszego sklepu. Jeżeli nie udało się Państwu odnaleźć nakrętek skrzydełkowych we właściwym rozmiarze, prosimy o kontakt telefoniczny – numer 661-331-551 – lub o wiadomość na nasz adres e-mail sklep@metmet.pl.

10,94 
(Zawiera podatek)
+
14,18 
(Zawiera podatek)
+
13,82 
(Zawiera podatek)
+
16,21 
(Zawiera podatek)
27,35 
(Zawiera podatek)
Bestsellery