Systemy mocowań: Cybanty, Haki, Liny, Kotwy...

Podkładki uszczelniające

W ramach naszej oferty oddajemy do Państwa dyspozycji wysokiej jakości podkładki uszczelniające dostępne standardowo w jednym z trzech wariantów średnic: 14, 16 oraz 18 mm. Podkładki sprzedawane są w opakowaniach po 100 sztuk, a ich cena jednostkowa należy do jednej z najniższych w obrębie całego polskiego rynku.

Jeśli chodzi o materiały wykonania naszych podkładek uszczelniających, element sztywny stanowi tutaj ocynkowana stal, natomiast część miękką uzyskujemy ze specjalistycznej gumy EPDM.

Profesjonalne podkładki uszczelniające pod śruby od Metmet

Korzystając z proponowanego przez nas asortymentu, stworzą Państwo stabilne i odznaczające się wieloletnią wytrzymałością połączenia. Dzięki naszym komponentom do minimum ograniczone zostanie ryzyko wypaczenia się czy obluzowania, a ponadto możliwe będzie wyrównaniu poziomu niejednolicie ułożonych elementów, a także zwiększenie powierzchni nacisku na określony materiał.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w przypadku chęci pozyskania podkładek uszczelniających pod śruby wykraczających poza nasz standardowy asortyment, gorąco zachęcamy również do kontaktu z naszym personelem.