Systemy mocowań: Cybanty, Haki, Liny, Kotwy...

Nakrętki kołpakowe

Nakrętki na kołpaki odgrywają dwie różne od siebie role: estetyczną oraz ochronną. Dlatego ich produkcja musi łączyć ze sobą pozornie sprzeczne wartości. Nakrętki kołpakowe od zaufanego producenta są w stanie sprostać wszelkim wymaganiom. W naszym asortymencie można znaleźć wyłącznie wysokiej klasy elementy ochronno-ozdobne na kołpaki.

Nakrętka kołpakowa z ocynkiem galwanicznym

Wszystkie dostępne produkty są przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Wyróżniają się odpornością na warunki pogodowe, takie jak śnieg, deszcz czy silne promieniowanie UV. Ponadto nakrętki kołpakowe nierdzewne trudno uszkodzić mechanicznie. Uderzenia czy zarysowania nie są w stanie naruszyć konstrukcji. Jest to możliwe dzięki wysokogatunkowej stali, którą pokrywamy ocynkiem galwanicznym. Powłoka zapewnia dodatkową ochronę przed każdym czynnikiem zewnętrznym, na który zagrożone są kołpaki podczas jazdy samochodem.

Estetyczne wykonanie nakrętek kołpakowych

W kołpakach nie liczy się wyłącznie ich wytrzymałość, równie istotny jest ich wygląd, ponieważ wpływają na ogólny odbiór pojazdu. W związku z tym zadbaliśmy o stronę wizualną nakrętki kołpakowej. Gładka zasklepiona powierzchnia doskonale prezentuje się we wszelkich samochodach, niezależnie od ich marki czy modelu. Uniwersalność zapewnia również stalowa barwa elementu.

Zachęcamy do składania zamówień na nakrętki kołpakowe nierdzewne. Więcej informacji na temat produktu możemy udzielić po skontaktowaniu się z nami telefonicznie lub mailowo. Służymy też fachowym doradztwem w kwestii wyboru nakrętek.

6,84 
(Zawiera podatek)
7,81 
(Zawiera podatek)
+
14,65 
(Zawiera podatek)
+
30,09 
(Zawiera podatek)
+
39,29 
(Zawiera podatek)
+
77,75 
(Zawiera podatek)
+
19,59 
(Zawiera podatek)
+
Bestsellery