Systemy mocowań: Cybanty, Haki, Liny, Kotwy...

Nakrętki kołnierzowe

Zapewniają docisk na większej powierzchni. Posiadają nacięcia na kołnierzu utrudniające odkręcanie

Nakrętka kołnierzowa to komponent używany przy mocowaniu śrub oraz wkrętów. Dzięki swojej sześciokątnej konstrukcji z wbudowanym kołnierzem o ząbkowanej podstawie, zapewniającej wzmocniony docisk względem standardowych nakrętek. Z tego powodu nakrętka z kołnierzem zapewnia doskonałą stabilność mocowania śrubowego oraz właściwe zabezpieczenie przed jej luzowaniem i samoczynnym odkręcaniem. Te właściwości sprawiają, że jest to element, którego z powodzeniem używać można w wielu rozmaitych sektorach przemysłu, takich jak motoryzacyjny, czy budowlany.

W naszej ofercie odnaleźć można nakrętki kołnierzowe w najpopularniejszych normach rozmiarowych (od M4 do M12), jednak oprócz nich na prośbę dostarczamy również nakrętki w nietypowym formacie. Do ich produkcji wykorzystujemy wytrzymały oraz niewrażliwy na korozję surowiec, jakim jest nierdzewna stal ocynkowana.

Zachęcamy do zakupów za pośrednictwem niniejszej strony oraz do zapoznania się z resztą asortymentu oferowanego przez Metmet. Jeśli maja Państwo problem, ze znalezieniem nakrętek z kołnierzem w odpowiednim formacie, prosimy o informację za pośrednictwem wiadomości skierowanej na nasz adres e-mail sklep@metmet.pl lub poprzez telefon – 661-331-551.

Filtruj produkty
Średnica (mm)

mm  –  mm

  • 5mm
  • 12mm
Pokaż tylko dostępne
Bestsellery