Zadzwoń: 661 331 551

Pasy transportowe

10,54  (Zawiera podatek)
+
19,75  (Zawiera podatek)
+
43,09  (Zawiera podatek)
+
52,68  (Zawiera podatek)
+
24,83  (Zawiera podatek)
+
57,20  (Zawiera podatek)
+
21,64  (Zawiera podatek)
Na zamówienie
10,91  (Zawiera podatek)
+
25,40  (Zawiera podatek)
+
41,39  (Zawiera podatek)
+
11,62  (Zawiera podatek)
+
20,10  (Zawiera podatek)
+
43,27  (Zawiera podatek)
Na zamówienie
12,23  (Zawiera podatek)
+
29,16  (Zawiera podatek)
+
41,39  (Zawiera podatek)
+
15,99  (Zawiera podatek)
+
22,77  (Zawiera podatek)
+
47,22  (Zawiera podatek)
+
21,25  (Zawiera podatek)
+
52,68  (Zawiera podatek)
+
17,87  (Zawiera podatek)
+
27,28  (Zawiera podatek)
+
52,68  (Zawiera podatek)
+

Pasy transportowe od producenta

W asortymencie Metmet.pl znaleźć można wysokiej jakości pasy transportowe. Producent artykułów - firma Dromet to jeden z liderów systemów zamocowań w Polsce. Oferowane towary zostały wyprodukowane z trwałych włókien poliestrowych, gwarantujących doskonałą wytrzymałość taśm. Są przeznaczone do użytku profesjonalnego na budowach, w firmach przewozowych, ale także do transportu prywatnego. W zależności od dopuszczalnego obciążenia danego modelu pasy transportowe pozwalają na zabezpieczenie ładunków o dowolnej masie, w tym m.in. towarów na przyczepkach, paczek w ładowni samochodów dostawczych albo aut na lawecie. Sprawdzają się również w przypadku mocowania dużych maszyn budowlanych, przemysłowych czy też ciężkich palet z towarem na naczepie tira. Można je wykorzystywać do przytwierdzenia rowerów, mebli, motocykli, kajaków lub banerów reklamowych. Nasze pasy transportowe pasują do każdego modelu i typu pojazdu.

Pasy transportowe - rodzaje

Oferujemy pasy transportowe z napinaczem, które można mocować wszędzie tam, gdzie dostępne są dwa punkty zaczepienia. Składają się z dwóch części: długiej (taśmy) oraz krótkiej (pasa z napinaczem). Każdy element zestawu został odpowiednio przystosowany do pracy z dużymi obciążeniami. Sprzedajemy pasy transportowe z hakami, czyli wyposażone w system szybkiego napinania z zamocowanym hakiem. Wygodny mechanizm napinający zapewnia łatwy montaż dowolnego bagażu. Haki wyprodukowano z bardzo mocnej stali odpornej na korozję. Artykuły są zgodne z obowiązującymi normami. Posiadają odpowiednie aprobaty techniczne lub atesty, co gwarantuje ich wysoką jakość, jak również bezpieczeństwo stosowania. Wszystkie modele charakteryzują się deklarowaną wartością obciążenia. Proponujemy pasy transportowe z atestem o różnych długościach mocowania (od 2 do 10 metrów), a także kilku szerokościach taśmy: od 25 do 50 mm. Dostępne w sklepie internetowym wersje różnią się maksymalnym ciężarem ładunku oraz wytrzymałością taśmy. Im taśma pasa jest szersza, a napinacz z hakami solidniejszy i większy, tym wytrzymałość produktu lepsza.

Pasy transportowe – cena

Jako sprzedawca pasów transportowych wprost od producenta możemy zagwarantować bardzo atrakcyjne, konkurencyjne ceny produktów. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Nasz asortyment polecamy wszystkim Klientom poszukującym trwałych, sprawdzonych, a przy tym niedrogich produktów. Zapewniamy ponadto profesjonalne wsparcie konsultantów technicznych w zakresie m.in. wyboru właściwego artykułu. Wszystkie towary są objęte gwarancją.